مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

کنترل 4 کامپیوتر با یک ماوس

مجموعه : دانش و تکنولوژی
تاریخ انتشار : 29 مارس 2015
کنترل 4 کامپیوتر با یک ماوس

شــــرکــــت مایکروسافت نرم افزاری به نام «ماوس بدون مرز» را عرضه کرد که به کاربر اجازه می‌دهد حداکثر 4 رایانه را تنها با یک ماوس کنترل کند.

 

تازه‌ترین ایده غول نرم افزاری دنیا برنامه‌یی به نام «ماوس بدون مرز» است. این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد که تنها از ماوس برای کنترل همزمان حداقل 4 رایانه در شبکه داخلی خود استفاده کند.

 

با نصب این نرم‌افزار روی هر یک از رایانه‌ها می‌توان از ماوسی که به یکی از رایانه‌ها متصل است استفاده کرد. ماوس بدون مرز نه‌تنها می‌تواند استفاده همزمان از تعداد بیشتری از رایانه‌ها را فراهم کند و کمک کند که فضای کمتری روی میز اشغال شود همچنین این امکان را فراهم می‌کند که فایل‌ها به سرعت از یک رایانه به سایر رایانه‌های این شبکه داخلی منتقل شوند. ایده این نرم‌افزار ثمره کار گروهی از توسعه‌دهندگان مایکروسافت است که در پروژه «گاراژ» همکاری می‌کنند.

 

 

منبع: سایت روز

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو