ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی

مجموعه : اخبار چهره ها
ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی

تصاویری ازدواج ستاره مشهور مارگوت رابی

 

مارگو الیز رابی (به انگلیسی: Margot Elise Robbie) (زاده ۲ ژوئیه ۱۹۹۰)، یک بازیگر سینما و تلویزیون استرالیایی است. او در فیلم‌هایی نظیر دربارۀ زمان، گرگ وال استریت، تمرکز، افسانه تارزان و جوخه خودکشی ایفای نقش کرده است.

 

به گزارش تالاب:ستاره های هالیوودی همه کارهایشان برای طرفدارانشان مهم است چون دوست دارند بدانند که ستاره محبوبشان در حال حاضر چه کار می کند حتی کارهای شخصی ستاره های هالیوودی نیز برای همه افراد جالب می باشد

 

در این بخش به بررسی ازدواج و عروسی مخفیانه ستاره های هالیوودی خواهیم پرداخت و دلیل اینکه چرا مخفیانه ازدواج نموده اند در ادامه تصاویر شب زفاف مارگوت رابی و همسرش در استرالیا را در سایت تالاب خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی بازیگر زیباروی هالیوودی با نامزد طولانی مدتش تام اکرلی در یک مکان غیرفاش شده در خلیج بایرون، استرالیا ازدواج کرد به گزارش تالاب این بازیگر 26 ساله برای برگزاری مراسم ازدواج پنهانی خود به کشور زادگاهش سفر کرد و در فرودگاه گلدکاست دیده شد.

 

تام اکرلی دستیار کارگردانی است که اولین بار در سال 2013 در صحنه فیلمی با مضمون جنگ جهانی دوم به نام “Suite Francaise” با مارگوت رابی آشنا شد و از ژوئن سال 2014 در موارد متعدد در کنار هم دیده شدند.

 

ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی

 

ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی (چپ) با دستیار کارگردان تام اکرلی

جیمز برادر تام اکرلی تصاویری را از داخل این مراسم پنهانی در شبکه اجتماعی منتشر کرد و این درحالی بود که عکس هایی نیز از سوی کامرون برادر مارگوت رابی نیز به اشتراک گذاشته شد.

 

برطبق گزارش ها مراسم عروسی مارگوت رابی حدود 50 نفر مهمان داشت و این مراسم روز دوشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر شروع شده بود. مراسم عقد آنها در زیر یک چادر بسیار بزرگ سفید به سبک سرخ پوستی در یک ملک بسیار لوکس در پس کرانه های خلیج بایرون برگزار شد و به گزارش تالاب  جشن آنها تا حدود ساعت 11 شب ادامه داشت.

 

محل برگزاری جشن عروسی به شدت مخفی نگاه داشته شده بود تا حدی که مهمانان نیز اطلاع دقیقی از محل برگزاری مراسم نداشتند. به مهمانان خوش شانس دعوت شده به این عروسی گفته شده بود در نقاط مختلفی از خلیج بایرون تا سواحل گلد جمع شوند و سپس یک اتوبوس اختصاصی همگی مهمانان را در طول مسیرهای یاد شده سوار کرد و به محل جشن رساند.

 

ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی

 

این زوج یک هفته پیش از مراسم عروسی خود در جشن عروسی یکی از اقوام تام اکرلی شرکت کرده بودند

از آنجا که اطراف این محل مخفی با کوه های متعدد پوشیده شده بود، در نتیجه موقعیت خوبی برای پنهان شدن از دید عکاسان و رسانه ها به شمار می رفت. تصور می شود در این مراسم مادر عروس دست وی را در دست داماد گذاشته است، چرا که مارگوت دیگر ارتباطی با پدرش ندارد.

 

دیگر خواهر و برادرهای او به نام لاچلان و انایا نیز در این مراسم حضور داشتند و بر طبق گزارشات خواهر او نقش ساقدوش او را ایفا کرده است. کامرون برادر مارگوت که روز شنبه به کوئینزلند پرواز کرد عکسی به همراه چهارنفر دیگر در شبکه اجتماعی منتشر کرد که تصور می شود در جشن عروسی این زوج بوده است.

 

ازدواج پنهانی ستاره مشهور مارگوت رابی

مارگوت رابی و همسرش تام پس از مراسم عروسی در استرالیا به لس آنجلس بازگشتند

جدیدترین مطالب سایت