تور مسافرتي

روژینو

روژینو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گالری عکس


ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران

ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران

ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران … معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای بالای 20 خانوار کشور راه اندازی شده و روستاییان می توانند از این خدمت بهره مند شوند.

‘سید ابوالفضل رضوی’پنجشنبه شب درجمع فرمانداران آذربایجان غربی افزود:دراین خصوص تفاهم نامه ای بین دستگاههای اجرایی مسئول منعقدشده و عملیات اجرایی آن تا پایان سال آینده به اتمام می رسد.

وی اضافه کرد:توسعه خدمات زیربنایی و دیگر خدمات رفاهی در روستاها ازجمله برنامه های دولت به شمار می رود که این امر با برنامه ریزی های متعدد در دست اجراست.

وی اظهار کرد: رفع مشکلات آب روستایی نیز از جمله اقداماتی است که دولت تدبیر و امید، اعتبار ویژه ای به این امر اختصاص داده که امیدواریم با تحقق اهداف دولت در این زمینه شاهد کاهش مشکلات آبرسانی به روستاهای کشور باشیم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور بااشاره به اینکه دولت توجه ویژه ای به توسعه روستاها دارد، گفت: مسئولان دستگاههای اجرایی تمام توان خود را برای پیگیری و رفع مشکلات روستاییان به کار گرفته و در صورت مشارکت جدی روستاییان در فعالیت های مرتبط، دولت آمادگی دارد تسهیلات ویژه ای در اختیار روستاییان و سرمایه گذاران قرار دهد.

رضوی افزود: مناطق روستایی ویژگی های بکری در راستای جذب گردشگر دارند و از این طریق می توانند درآمدزایی کنند که این امر نیازمند برنامه ریزی و مشارکت دستگاههای اجرایی مرتبط با روستانشینان است.

دراین نشست فرمانداران شهرستانهای مختلف آذربایجان غربی دیدگاههای خود را درخصوص مشکلات موجود در روستاها ارائه کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری با هدف رفع مشکلات بیکاری و توسعه پایدار مناطق روستایی و ایجاد اشتغال موثر و پایدار استان بین استاندار آذربایجان غربی و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور از جمله دیگر برنامه های این نشست بود.

آذربایجان غربی یکی از استانهای روستامحور در کشور می باشد و بخش مهمی از محصولات کشاورزی این استان توسط روستاییان تولید و تامین می شود.

 

منبع : ایرنا

 

مجردها کليک کنيد

روژینو
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي