مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 28 نوامبر 2014
ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران

ایجاد اینترنت پرسرعت برای روستاهای بالای 20 خانوار ایران … معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اینترنت پرسرعت در تمام روستاهای بالای 20 خانوار کشور راه اندازی شده و روستاییان می توانند از این خدمت بهره مند شوند.

‘سید ابوالفضل رضوی’پنجشنبه شب درجمع فرمانداران آذربایجان غربی افزود:دراین خصوص تفاهم نامه ای بین دستگاههای اجرایی مسئول منعقدشده و عملیات اجرایی آن تا پایان سال آینده به اتمام می رسد.

وی اضافه کرد:توسعه خدمات زیربنایی و دیگر خدمات رفاهی در روستاها ازجمله برنامه های دولت به شمار می رود که این امر با برنامه ریزی های متعدد در دست اجراست.

وی اظهار کرد: رفع مشکلات آب روستایی نیز از جمله اقداماتی است که دولت تدبیر و امید، اعتبار ویژه ای به این امر اختصاص داده که امیدواریم با تحقق اهداف دولت در این زمینه شاهد کاهش مشکلات آبرسانی به روستاهای کشور باشیم.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور بااشاره به اینکه دولت توجه ویژه ای به توسعه روستاها دارد، گفت: مسئولان دستگاههای اجرایی تمام توان خود را برای پیگیری و رفع مشکلات روستاییان به کار گرفته و در صورت مشارکت جدی روستاییان در فعالیت های مرتبط، دولت آمادگی دارد تسهیلات ویژه ای در اختیار روستاییان و سرمایه گذاران قرار دهد.

رضوی افزود: مناطق روستایی ویژگی های بکری در راستای جذب گردشگر دارند و از این طریق می توانند درآمدزایی کنند که این امر نیازمند برنامه ریزی و مشارکت دستگاههای اجرایی مرتبط با روستانشینان است.

دراین نشست فرمانداران شهرستانهای مختلف آذربایجان غربی دیدگاههای خود را درخصوص مشکلات موجود در روستاها ارائه کردند.

امضای تفاهم نامه همکاری با هدف رفع مشکلات بیکاری و توسعه پایدار مناطق روستایی و ایجاد اشتغال موثر و پایدار استان بین استاندار آذربایجان غربی و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهور از جمله دیگر برنامه های این نشست بود.

آذربایجان غربی یکی از استانهای روستامحور در کشور می باشد و بخش مهمی از محصولات کشاورزی این استان توسط روستاییان تولید و تامین می شود.

 

منبع : ایرنا

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو