مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

پوست و مو بهروز

احضار روح با عروسک ها در ایران

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 13 ژانویه 2015
احضار روح با عروسک ها در ایران

احضار روح با عروسک های پلاستیکی باند رمال‌های معتاد متلاشی شد


اعضای باندی که به بهانه رمالی، دعانویسی و ظاهر کردن روح در منزل خود با دریافت وجوه بالا از مشتریان خود کلاهبرداری می‌کردند توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان گلپایگان اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

 

 

سرهنگ محمدعلی یوسلیانی فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی در منزل شخصی خود اقدام به رمالی، دعا نویسی و ظاهر کردن روح می‌کند و با این کار از مشتریانش کلاهبرداری می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

 

 

وی افزود: پس از انجام تحقیقات گسترده و کسب اطمینان از صحت موضوع ماموران با هماهنگی مقام قضائی، به منزل فرد مذکور اعزام و در بازرسی از محل آلات و ادوات دعانویسی ازجمله هشت جلد کتاب دعانویسی، تعدادی عروسک پلاستیکی و قلم زعفرانی را کشف کردند.

 

 

این مقام مسئول انتظامی عنوان داشت: در این عملیات علاوه بر فرد مذکور دو نفر از همدستان دیگر وی نیز که در جذب مشتریان و کلاهبرداری از آنان همکاری داشتند نیز دستگیر شدند.

 

 

فرمانده انتظامی گلپایگان با اشاره به کشف مقادیری مواد مخدر در بازرسی از محل تصریح کرد: متهمان که همگی اعتیاد به مواد مخدر دارند در تحقیقات صورت گرفته به کلاهبرداری از افراد ساده لوح و دریافت وجوه نقد بالا اعتراف کرده و انگیزه خود از این کار را تامین هزینه مواد مصرفی خود عنوان کردند.

 

 

سرهنگ یوسلیانی عنوان داشت: در این زمینه پرونده تشکیل، و مته‌مان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه افراد رمال و فالگیر کلاهبردارانی هستند که تنها به دنبال سرکیسه کردن مشتریان خود هستند گفت: بار‌ها در این زمینه به مردم هشدار داده شده که از مراجعه به این گونه افراد جداً خودداری کرده و در صورت مشاهده فعالیت این گونه افراد موضوع را سریعاً به پلیس اطلاع دهند.

 

 

تهیه و تنظیم : بخش اخبار تالاب

 

 


مجردها کليک کنيد

تفریح و سرگرمی

مطالب جذاب

درمان ریزش مو