مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تصاویری از آزاده نامداری و همسرش در دوران بارداری تصاویری از آزاده نامداری و همسرش در دوران بارداری راهکارهای طبیعی و مفید برای رقیق کردن خون راهکارهای طبیعی و مفید برای رقیق کردن خون تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران تصاویری از دستگیری 320 نفر از اراذل و اوباش در تهران واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش واکنش هنرمندان به قدردانی از حاج قاسم سلیمانی و نابودی داعش شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه هایی در مورد زلزله روزهای آینده در تهران شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! شایعه های بعد از زلزله بدتر از خود زلزله است ! همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب همه چیز در مورد شهر کوچک سرپل ذهاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب نامه شکست داعش توسط سردار سلیمانی به رهبر انقلاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

ویژگی های جالب مرد‌ها که دوست دارند زن‌ها بدانند

مجموعه : روانشناسی و خانواده
تاریخ انتشار : 7 فوریه 2016
ویژگی های جالب مرد‌ها که دوست دارند زن‌ها بدانند

مردان برخی ویژگی ها دارند که مایل هستند زن ها ( همسرشان ) بداند .

 

1. آقایان با اعمالشان می‌گویند «دوستت دارم»
بعضی آقایان ترجیح می‌دهند نه با حرف بلکه با عمل نشان دهند که دوستتان دارند. آن‌ها با تعمیرات وسایل در خانه، تمیز کردن حیاط یا حتی بیرون گذاشتن سطل آشغال یا هر کاری که خانه را برایتان تبدیل به جای بهتری کند، می‌گویند «دوستت دارم».

 

 

۲. با فعالیت‌های مشترک، پیوندهای محکمتری را رقم می‌زنند
آقایان با انجام کارهای مشترک با طرف مقابلشان و نه فقط با در میان گذاشتن افکار یا احساساتشان، روابط خود را محکمتر می‌کنند. برای بسیاری از آقایان ورزش باعث می‌شود که با طرف خود صمیمی‌تر شوند.

 

 

۳. آقایان تعهد را جدی می‌گیرند.
آقایان به ترسیدن از تعهد مشهور هستند. ولی شواهد نشان می‌دهد که آن‌ها تعهد را جدی می‌گیرند. آن‌ها زمان طولانی تری متعهد می‌مانند زیرا می‌خواهند مطمئن شوند که تا ابد روی عرشه کشتی زندگی مشترک می‌مانند. در یک تحقیق در مورد آقایانی که در حال حاضر متأهل هستند، ۹۰ درصد آن‌ها اعلام کردند که اگر به گذشته برمی گشتند با همین فرد ازدواج می‌کردند.

 

 

۴. او واقعاً گوش می‌دهد.
شما وقتی به حرف‌های کسی گوش می‌دهید شاید لابلای حرف‌های او «بله»، «درسته» و از این حرف‌ها بگویید. بدین ترتیب نشان می‌دهید که به حرف‌های او گوش می‌کنید. ولی بعضی‌ها اینطور نیستند. چون مردی هیچ حرفی نمی‌زند دلیل نمی‌شود که اصلاً به شما گوش نمی‌کند. او ترجیح می‌دهد در سکوت به شما گوش کند و در مورد حرف‌هایتان فکر کند.

 

 

۵. آقایان به زمان مخصوص خودشان نیاز دارند.
با آنکه فعالیت‌های مشترک از اهمیت بالایی برخوردارند، ولی آقایان به زمانی مختص خودشان نیاز دارند. موضوع مورد علاقه آن‌ها هرچه باشد، از باغبانی، بدنسازی و غیره، باید آن‌ها را تشویق کنید که سرگرمی‌هایشان را دنبال کنند و شما هم زمانی را برای خودتان داشته باشید. وقتی هر دو طرف زمانی را فقط به خودشان اختصاص دهند، چیزهای بیشتری برای همدیگر خواهند داشت.

 

 

۶. آقایان از پدرانشان یاد می‌گیرند.
اگر می‌خواهید بدانید مرد موردنظرتان در رابطه‌اش چطور عمل خواهد کرد، باید پدرش را بشناسید. اینکه آن‌ها با هم چه رفتاری دارند و رفتار پدر طرفتان با همسرش چطور است، به شما نکاتی در مورد رفتار همسر آینده‌تان با شما یاد خواهد داد.

 

 

۷. آقایان زود‌تر از خانم‌ها بی‌خیال می‌شوند.
خانم‌ها مدت زمان طولانی تری نسبت به آقایان تجربیات بد و منفی خود را به یاد خواهند داشت و استرس، اضطراب و غم را زود فراموش نمی‌کنند.

 

در مقابل، آقایان کمتر روی رویدادهای ناخوشایند می‌مانند و سعی می‌کنند زود آن‌ها را فراموش کنند. بنابراین وقتی شما سعی می‌کنید در مورد بحث دیشب سر حرف را باز کنید، همسرتان آن را کاملاً فراموش کرده است.

 

 

۸. آن‌ها به سپاسگزاری پاسخ می‌دهند.
نشان دادن مراتب سپاسگزاری از او در نحوه برخورد و رفتار او تأثیر بسیار بزرگی می‌گذارد. مطالعات نشان داده‌اند که پدران وقتی همسرانشان از کمک آن‌ها سپاسگزاری می‌کنند، بیشتر به آن‌ها کمک می‌کنند.

 

 

۹. آقایان ایما و اشاره و کنایه‌های شما را درک نمی‌کنند.
آقایان ممکن است سیگنال‌هایی مانند لحن حرف زدن یا ایما و اشاره‌های شما را متوجه نشوند. به خصوص اینکه آن‌ها از روی چهره شما نمی‌توانند غمگین بودنتان را تشخیص دهند. اگر می‌خواهید پیام خود را به او برسانید، باید مستقیماً در مورد پیامی که می‌خواهید بدهید، حرف بزنید.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو