22 سال زندگی زوج فقیر در فاضلاب

مجموعه : عجیب ترین ها
22 سال زندگی زوج فقیر در فاضلاب

 22 سال زندگی در فاضلاب زوج فقیر

 

این زوج که به مدت 22 سال در فاضاب زندگی می نمایند و هردو معتاد به مواد مخدر هستند در خیابانی با هم آشنا می شوند آنها خانواده نداشتند چون به دلیل اعتیاد از خانواده رانده شده بودند و کسی را نداشتند تا از آنها حمایت نماید وقتی همدیگر را دیدند عاشق هم شده با هم ازدواج کردند و چون خانه نداشتند

 

در خیابان بودند و توانستند در کانال فاضلاب زندگی نمایند آنها 22 سال کنار هم بودند توانستند به خاطر عشق هم اعتیادشان را ترک نمایند در ادامه تصاویر 22 سال زندگی عاشقانه زوج فقیر در فاضلاب را در سایت تالاب خواهید دید با ما همراه باشید.

 

22 سال زندگی زوج فقیر در فاضلاب

زندگی ۲۲ ساله زوج عاشق در فاضلاب

 

وبسایت تالاب : آرزوها و خواسته های انسان پایانی ندارد ، به طوری که می دانید هرچه امکانات بیشتر و رفاه با کیفیت تری داشته باشیم خواسته هایمان هم بیشتر می شوند . این خصلت حریص بودن انسان هاست که در توصیف آن یکی از نویسندگان مشهور می گوید :”غذایی که روی میز کناری است همیشه خوشمزه تر به نظر می رسد.”

 

22 سال زندگی زوج فقیر در فاضلاب

زندگی ۲۲ ساله زوج عاشق در فاضلاب

 

اینها را گفتیم تا برسیم به نمایی دیگر از زندگی و خواسته های انسان ها ، همان هایی که پایانی ندارد.” ماریا گارسیا ” و شوهرش ” میگول رستروپی ” مدت ۲۲ سال است که در کنار هم در مجرای فاضلاب زندگی می کنند.سالها پیش زمانی که هر دوی آنها دچار اعتیاد بودند همدیگر را ملاقات کرده و عاشق شدند ، تصمیم گرفتند برای باهم بودنشان مواد مخدر را ترک کنند.

 

روزگار سختی داشتند چرا که هیچ کس از اعضای خانواده ودوستانشان آنها را حمایت نکرد ولی تصمیم این زوج جدی بود.

 

22 سال زندگی زوج فقیر در فاضلابزندگی ۲۲ ساله زوج عاشق در فاضلاب

 

 به دلیل نداشتن پول و جایی برای زندگی یک مجرای فاضلابی را برای آغاز زندگی انتخاب کردند.در تصاویر مشاهده می کنید که خانه ی فاضلابی آنها امکاناتی هم دارد ، امکاناتی از قبیل برق ، آشپزخانه کوچک حتی میز تلویزیون.خانه ی آنها دور از شهر و در آرامش کامل است. این زوج به همراه سگشان زندگی می کنند.

 

 

جدیدترین مطالب سایت