مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 17 ژانویه 2016
خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

مراسم ازدواج به یک خانم انگیزه و اراده ای باورنکردنی داد به طوری که او برای این مراسم 69 کیلو از وزن خود را کم کرد.

 

عروس خانمها معمولا برای شب عروسی خود و لباس عروسیشان از مدتها قبل برنامه ریزی میکنند تا در ان شب از همیشه زیباتر به نظر برسند و بدرخشاند ! عروس خانم ماجرای ما بخاطر استرس زمان قبل از عروسی در مراسم ازدواجش 127 کیلوگردم بود ولی توانست با کمک هیپنوتیزم به 58 کیلو برسد !

 

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

کاهش وزن چشمگير اين خانم در ازدواج دوم

 

يک عروس داراي اضافه وزن زياد پيش از برگزاري دومين مراسم ازدواجش، با استفاده از روش هيپنوتيزمي نيمي از وزن خود را کم کرد. او با اين هيپنوتيزم فکر مي کرد که تحت عمل جراحي حلقه گذاري معده قرار گرفته است.

 

ماجرا ازن قرار بود که خانم سارا پرايس 33 ساله اهل کارپيلي زمانیکه 127 کيلو وزن داشت در يک مراسم عروسی مشترک و همزمان با خواهرش در قبرس ازدواج کرد، او و خواهرش آماندا مراسم عروسي خود را در يک روز برگزار کردند.و همین سبب شد عروس ماجرای ما به خودش بیاید

 

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

سارا در مراسم ازدواج اولش با لي هارت

 

عروس خانم 127 کیلویی در مراسم ازدواجش پس از ديدن تفاوت زياد بين هيکل خود و خواهرش احساس شرمندگي کرد و تصمیم به لاغر شدن گرفت. يک دهه گذشت تا او توانست بر اضافه وزن خود فائق شود و در جولاي سال گذشته با دومين همسرش باکاهش وزن چشمگیر و وزن مناسب 58 کيلو ازدواج کرد.

 

تصميم جدي کاهش وزن سارا از شب سال نو 2009 شروع شد،زماني که دوستان عروس خانم با چشمانی خیره شده و متجب به هیکل بزرگ او نگاه میکردند در حالیکه سارا خانم در لباسي به شکل فرشته در جشن ظاهر شد و از هميشه نيز چاق تر شده بود. سارا با مشاهده شوکه شدن دوستانش در جشن، بسيار آزرده خاطر شد.

 

آن شب وي يک تصميم جدي براي زندگي اش گرفت. او مي گويد:”من مي دانم که اکثر عروس ها پيش از مراسم جشن سعي مي کنند چند کيلو لاغرتر کنند تا لباس براي آنها برازنده تر شود ولي من آنچنان پيش از مراسم استرس داشتم که مدام به نزديک ترين قنادي مي رفتم. يادم مي آيد که حتي در روز پرو لباس، انواع کيک ، کاکائو و… از سر راهم به منزل خريدم.”

 

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

سارا در مراسم ازدواج دومش با ادام پرايس

 

سارا به نامزدش لي هارت که اکنون 41 سال دارد گفت که قصد دارد پس از مراسم عروسي رژيم بگيرد.ولي هر بار نمي توانست پايبند هيچگونه باشگاه ورزشي و رژيم غذايي بماند. خواهر بزرگ او آماندا که اکنون 38 سال دارد ديگر از تشويق و پيگيري او براي کاهش وزن خسته شده بود.

 

سارا مي گويد:”من آماده شنيدن نصيحت نبودم. آماندا تنها کسي بود که مي توانست به من بگويد که لازم است وزن کم کنم، ولي من گوش نمي دادم.”

 

از آنجا که آماندا نيز نامزد کرده و قصد ازدواج داشت ، اين دو خواهر تصميم گرفتند مراسم خود را در يک روز برگزار کرده تا هزينه کمتري داشته باشد. ولي سارا به خود اجازه نمي داد به اين حقيقت فکر کند که در کنار خواهر بسيار لاغرترش چه شکلي مي تواند پيدا کند.

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس

سارا در مراسم ازدواج اولش در قبرس

 

روز عروسی فرا رسید و عروس خانم چاق از گزند شوخیها و طعنه های مهمانان در امان نماند! در روز ازدواج شوخي هاي متعددي در اين مورد با وي شد و نظرات ظالمانه افراد را مي شنيد ولي  وي آن روز سعي کرد همه را نشنيده گرفته و تنها به همسرش و خوشبختي با وي فکر کند.

 

خانم سارا و همسرش لی در سالهای پس از ازدواج صاحب دو فرزند به نام هريسون 8 ساله و مارشال 7 ساله شدند، اين خانواده به دليل شغل لي که مهندس بود به فرانسه نقل مکان کرده و دوباره در دسامبر سال 2009 براي کريسمس به زادگاهشان بازگشتند و در جشن شب عيد بود که دوستان و اقوام، او را بعد از مدت ها با چاقي بسيار بيش از حد مشاهده کرده و تعجب آنها کاملا از چشمانشان خوانده مي شد.

 

سارا که به خاطر برخورد اطرافیانش دلگیر شده بود پس از بازگشت به فرانسه سعي کرد تصميم کاهش وزن را با جديت پيگيري کند تا آنکه با روش هيپنوتيزم درماني آشنا شد که در آن به نوعي مغز فريب خورده و فرد تصور مي کند معده اش حلقه گذاري شده است (کوچک کردن معده با حلقه) در نتيجه نمي تواند زياد بخورد. او براي انجام این روش درمانی با فرزندانش به اسپانيا سفر کرد و بايد با قدرت تجسم و تصويرسازي شکم بسيار بزرگ خود را همانند يک توپ گلف تصور مي کرد و طبق آن غذا مي خورد.

 

سارا با استفاده از این روش جدید و جالب در طي مدت يک سال توانست وزن بسيار زيادي کم کند، او شروع به خوردن ماست و سالاد کرد به گونه اي که گويي واقعا تحت عمل جراحي معده قرار گرفته بود. رژيم غذايي سارا تنها حاوي مرغ و سبزيجات بود و چهار بار در هفته به باشگاه ورزشي مي رفت. تا جايي که براي اولين بار در طول سال هاي بزرگسالي توانست لباس هاي خواهرش آماندا را قرض گرفته و بپوشد.

 

ولي همزمان با کاهش وزن ، سارا از درون نيز تغيير کرده بود و زندگي مشترک آنها متزلزل شده و در نتيجه در آوريل سال 2012 از لي جدا شد، گرچه وي هنوز به عنوان پدر بچه ها در زندگي آنها حضور دارد.

 

در اواخر آن سال وي با چند تن از دوستان دوران مدرسه اش به صورت اتفاقي برخورد کرد ، آنها دوستي به نام ادام پرايس 26 ساله داشتند و کم کم از طريق آنها بيشتر با او آشنا شد .سارای 41 ساله عاشق همسر جدیدش که تنها 26 سال سن داشت شد و در نهايت در جولاي 2015 با وي ازدواج کرد ولي اين بار ظاهر او کاملا با ازدواج قبلي او تفاوت داشت.

 

تصاویر کاهش وزن ۵۰۰ کیلویی این زن

هفته ای 1 کیلو وزن کم کنید

زیبایی خاص این زن پس از 80 کیلو کم کردن وزن

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو