مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

مجموعه : عکس های عجیب
تاریخ انتشار : 9 سپتامبر 2015
عکس های عجیب و غریب از کره مریخ
تصاویری واقعی و عجیب از کره مریخ که به تازگی منتشر شده است.
 
 
به گزارش مجله تالاب این روزها بحث دیده شدن یک قاشق معلق در عکس‌های گرفته شده از مریخ حسابی داغ است. اما برای اولین بار نیست که عکس‌هایی این چنینی جنجالی می‌شوند و همه را به گمان موجودات فضایی می‌اندازند.
 
 

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

 

قاشق معلق
دیده شدن این قاشق معلق تازه‌ترین مورد از عکس‌های جنجالی مریخ‌نورد کنجکاوی است

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

سفینه جنگ ستارگان
شباهت این سفینه از جنگ ستارگان پیدا شده بود.

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

زنی پریشان
بعضی‌ها هم فکر می‌کنند این تصویر زنی در وسط صخره‌های مریخ است.

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

موجود عجیب الخلقه
گروهی هم این چهره فیلم بیگانه را در میان عکس‌های مریخ پیدا کرده‌اند.

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

ایگوانای مریخی
مجسمه‌ای شبیه ایگوانا هم مدتها در میان عکس‌های مریخ جنجالی بوده است

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

اهرام مصر در مریخ
بعضی‌ها فکر می‌کنند مریخی‌ها هم مثل مصری‌ها هرم دارند

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

چیزی شبیه خرچنگ
بعضی‌ها با این عکس خیال می‌کردند یک خرچنگ پیدا کرده‌اند

عکس های عجیب و غریب از کره مریخ

 

 

صورت مریخ
این عکس تا مدتها جنجالی بود تا بالاخره عکس‌های جدید مریخ نشان داد همه چیز یک توهم است

 

گروه‌هايي كه به دنبال پيدا كردن حيات در مريخ و موجودات ناشناخته هستند اين روزها همه عكس‌هاي مريخ‌نورد كنجكاوي را زير و رو مي‌كنند. ديده ‌شدن يك قاشق معلق و شناور حالا در عكس‌هاي كنجكاوي جنجالي شده اما مقام‌هاي ناسا مي گويند اين قاشق چيزي جز يك سنگ كه بر اثر بادهاي مريخ در طول زمان تراشيده شده چيز ديگري نيست.

 

 

این قاشق حتی یک سایه ی قاشق-مانند هم روی سطح زیرش انداخته اما براي ناسايي‌ها این “قاشق” چیزی نیست كه اثباتي از وجود حيات باشد. برای ناسا این قاشق معلق هم مانند چیزهای دیگری که روی مريخ دیده شده، تنها یک تکه سنگ با شکلی جالب است.به غير از اين اما کسانی که به شدت دنبال پیدا کردن علائمی از موجودات فضایی و فعالیت‌های آن‌ها هستند در میان عکس‌های مریخ کلی کشفیات دیگر داشته‌اند.

 

مدتی عکسی که گفته می‌شد پناهگاه یا انبار نظامی است جنجالی بود. بعد چیزی مانند سفینه جنگ ستارگان مورد توجه قرار گرفت. بعضی‌ها هم عکس یک زن را در عکس‌های مریخ‌نورد کنجکاوی پیدا کرده بودند و برخی هم چیزی شبیه مجسمه یک ایگوانا! حتی یک سنگ هرم مانند هم باعث شده بود از وجود مشابه اهرام مصر در مریخ حرف زده شود.

 

 

گروهی هم فکر می‌کردند موجودی شبیه آنچه در فیلم Alien(بیگانه) تولید سال ۱۹۷۹ نمایش داده شده بود پیدا کرده‌اند و بعضی‌ها خرچنگ در تصاویر مریخ دیده بودند. مدتها پیش هم گروهی فکر می‌کردند تصویر یک صورت را روی سطح مریخ دیده‌اند که تصویرش به صورت مریخ مشهور شد. اما تصاویر بعدی از مریخ این مسئله را رد کرد. ناسا اما در پاسخی به همه این حرف و حدیث‌ها گفته است که این تصاویر چیزی جز خیال‌پردازی کسانی که دنبال موجودات ناشناخته می‌گردند نیست.

 

 

ناسا این حرفها را نمونه‌ای از پاریدولیا توصیف کرده است. پاریدولیا یک پدیده روان‌شناسی است که در آن فرد علایم و یا صداهایی که ادراک می‌کند را به صورت معنادار می‌شناسد. مثال‌های معمولی که در این باره زده می‌شود دیدن چهره در ابرهاست. با این حال هنوز هم گروهی که تصاویر مریخ را زیر و رو می‌کنند می‌گویند ناسا کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه‌اش است و می‌خواهد کشفیات در مریخ را مخفی نگه درد.

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو