مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس) وقتی که باران کوثری بازیکن فوتبال میشود (عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

نمایشگاه

جذابیت

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

مجموعه : مشخصات خودروها
تاریخ انتشار : 2 اکتبر 2015
طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی دو موتور بنزینی و برقی این خودرو با همکاری یکدیگر شتاب BMW i8 را فقط در ۴ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسانده و به این شکل در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند، یعنی برای هر ۱۰۰ کیلو متر فقط ۱ /۲ لیتربنزین به مصرف می‌رسد.

 

ترکیبی از موتور برقی و موتور بنزینی پایه و اساس تکنیک جدیدترین اتومبیل اسپورت BMW با نام BMW i8 است. چهار چرخ این ماشین می‌توانند هم زمان با کمک‌گیری از نیروی هر دو موتور به چرخش درآیند.

 

ترکیبی از موتور برقی و موتور بنزینی، پایه و اساس تکنیک جدیدترین اتومبیل اسپورت BMW با نام BMW i8 است. این خودرو در روزهای اخیر وارد بازار شد و به خیابان‌ها راه پیدا کرد.اثر متقابل و هم زمان بنزین و برق باعث افزایش دینامیک و شتاب این اتومبیل می‌شود.

 

سیستم بسیار جدید و مدرن خنک کننده، ذخیره‌کننده برق این خودرو با ولتاژ بالا را به طور مداوم روی دمای عملیاتی بهینه‌سازی کرده و باعث افزایش کارایی و عمر ماشین می‌شود.کارایی هوشمند و همکاری موتور برقی با نیروی باتری و موتور بنزینی باعث بیشتر شدن توان این ماشین با حداقل مصرف انرژی می‌گردد.

 

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

 

روی محور جلوی این اتومبیل موتوری برقی نصب شده که دارای قدرتی برابر با ۱۳۱ اسب بخار است.روی محور عقب، موتور بسیار قوی BMW Twin Power Turbo نصب شده که دارای حجم ۵ /۱ لیتر با موتور بنزینی ۳ سیلندر و قدرت ۲۳۱ اسب بخاراست.

 

 دو موتور بنزینی و برقی این خودرو با همکاری یکدیگر شتاب BMW i8 را فقط در ۴ ثانیه از ۰ به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسانده و به این شکل در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند، یعنی برای هر ۱۰۰ کیلو متر فقط ۱ /۲ لیتربنزین به مصرف می‌رسد.

 

با این خودرو تنها با بکارگیری نیروی برق می‌توان با سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت مسافتی حدود ۳۷ کیلومتر را پیمود.با فشار روی دکمه eDrive موتورi8 BMW فقط با بهره‌گیری از انرژی برق به کار میافتد.

 

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

 

BMW i8 دارای ۳ گزینه مختلف برای رانند گی است: ۱- گزینه راحتی ۲- گزینه اکو ۳- گزینه اسپورت

 

گزینه راحتی: در این گزینه موتور BMW i8 به‌شکل اتوماتیک به همراه موتور برقی با حداکثر سرعت ۶۵ کیلومتر در ساعت به حرکت می افتد. با بالاتر رفتن سرعت، موتور برقی همراه با موتور بنزینی شروع به کار می کند و باعث رانندگی راحت‌تر و دلپذیرتر می‌شود.

 

گزینه اکو: پدال گاز، دنده و هم‌چنین سیستم حرارتی این ماشین با انتخاب این گزینه به حداکثر قدرت رسیده و از لحاظ تکنیکی با یکدیگر هماهنگ می‌شوند.

 

گزینه اسپورت: با انتخاب این گزینه اتومبیل از جهات تکنیکی برای رانندگی به شکل اسپورت فعال می‌شود. به این صورت که موتور بنزینی و برقی با حداکثر دینامیک شروع به کار می‌کنند و سرعت ماشین به حداکثر می‌رسد. با وجود سرعت و قدرت بالا، این ماشین با هر ترمز مقداری انرژی را نیز ذخیره می‌کند.

 

هنگام رانندگی با این خودرو در بزرگ‌راه با سرعت۲۵۰ کیلومتر در ساعت می‌توان به خوبی انرژی و سرعت چهار چرخ BMW i8 توام با امنیت و پایداری را حس کرد.چهار چرخ این اتومبیل می‌توانند هم‌زمان با کمک‌گیری از نیروی هر دو موتور به چرخش درآیند و نسبت به وضعیت رانندگی از ویژگی‌ها و مزایای موتور جلو یا عقب استفاده کنند.

 

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

 

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

 

طراحی BMW i8 اسپرت با به کارگیری موتور ترکیبی

 

 
 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو