مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) اس ام اس تسلیت با موضوع شهادت امام رضا (ع) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) واکس زدن صلواتی کفش زائران توسط عاشقان امام رضا (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) کمک کسبه ی ساختمان پلاسکو به مردم کرمانشاه (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) نماز اول وقت کمک رسانان هلال احمر در منطقه زلزله دیده (عکس) مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب مکان های دیدنی و جذاب شهر زلزله دیده سرپل ذهاب اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

پرچم رسمی کره زمین را ببینید (عکس)

مجموعه : هوا و فضا
تاریخ انتشار : 27 می 2015
پرچم رسمی کره زمین را ببینید (عکس)

پرچم ها، نمادهای خاص و ویژه هر گروهی می باشند. کشورها، تیم ها و … دارای پرچم هستند اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کردید که کره زمین هم پرچم خاص خودش را داشته باشد.

 

یک طراح گرافیکی سوئدی پرچمی را طراحی کرده که امیدوار است در مأموریت‌های آینده به فضا به عنوان نشان زمین مورد استفاده قرار بگیرد.

 

این پروژه با عنوان «پرچم بین‌المللی سیاره زمین» توسط اسکار پرتفلدت از دانشکده طراحی بکمانز در استکهلم سوئد طراحی شده و از طرح هفت حلقه بهم پیوسته با زمینه آبی‌رنگ بهره برده است.

 

پرچم رسمی کره زمین را ببینید (عکس)

 

زمینه آبی این پرچم نشانگر آب و جزء اصلی حیات در زمین بوده و طراحی حلقه‌ها به معنی آن است که همه انسان‌ها بدون در نظر گرفتن مرزهای ملی، در سیاره زمین سهیم هستند.

 

پرتفلدت همچنین در تصاویری، امکان استفاده از این پرچم را در مأموریت‌های احتمالی به فضا و مریخ به تصویر کشیده است.

 

اندازه این پرچم مشابه بسیاری از پرچم‌های کشورهای دیگر با نسبت دو در سه است. طراحی شکل حلقه‌ها بر روی پرچم نیز شبیه گل است که نشانگر مرتبط بودن مستقیم یا غیرمستقیم همه چیز بر روی کره زمین است.

 

پرتفلدت، در این ایده ، از یک تمایل برای نمایش محل زندگی انسان در زمین در زمان کاوش جهان در آینده الهام گرفته است. اگرچه به گفته وی، هفت حلقه لزوما نشانگر قاره‌های زمین نیستند.

 

وی اظهار کرد: من این پرچم را طراحی کرده‌ام تا هزاران سال باقی بماند و در آن زمان نیز مناسب باشد. برای مثال این پرچم بر روی فضاپیمای وویجر 1 که 40 هزار سال بعد به ستاره دیگر خواهد رسید، عالی می‌شد، اما ممکن است ما در آن زمان تصمیم بگیریم دیگر قاره نداشته باشیم یا چند قاره با اهم ادغام شوند.

 

همچنین در یک تصویر، فضانوردی بر روی مریخ به نمایش درآمده که پرچم زمین را روی مریخ می‌گذارد. پیش از این ناسا در سفر سرنشین‌دار خود به ماه، از پرچم آمریکا استفاده کرده بود. اما پرتفلدت معتقد است که در سفرهای آینده، پرچم بین‌المللی زمین می‌تواند متناسب‌تر باشد.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو