مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

نکات قبل از ازدواج

بیشتر بخوانید
چگونه خواستگاری کردن را حرفه ای انجام دهیم ؟ خواستگاری حرفه ای    خواستگاری کردن در فرهنگ ما آداب و رسوم خاصی دارد در ادامه بیشتر می‌خوانیم .    آموزش خواستگاری حرفه اي , اگر در آداب خواستگاری‌کردن کمی به گذشته برگردیم این ...

آموزش قبل از ازدواج

مجموعه : نکات قبل از ازدواج
تاریخ انتشار : 30 نوامبر 2014
آموزش قبل از ازدواج

ازدواج عبارت از فرايند علاقمندي، كشش جسمي، جنسي، رواني و به دنبال آن فراهم سازي شرايط اقتصادي ، اجتماعي، علمي، شغلي، خانوادگي، شخصي دو جنس مخالف ( زن ومرد يا دختر و پسر) در جهت ايجاد يك زندگي مشترك توأم با تفاهم، محبت، پويايي، زايندگي، و هدفمند كه در راس آن بيشترين تأثيرات را مذهب و اعتقاد و دين دو طرف دارد.

 

 

بنابراين در شكل تفكيك شده، ازدواج جنسي مطلق، مخصوص بهايم است ازدواج رواني مخصوص عشاق است و ازدواج اخلاقي مخصوص عرفا مي باشد. شيعه واقعي همه اتصالات را باهم برقرار مي كند.

 

 

رابطه جنسي سالم د ارد، عبادت مي كند در تصوير گناهان و حضور خداوند اشك مي ريزد، با مردم در مي آميزد. تجارت مي كند و توالد و تناسل را نيز برقرار مي نمايد.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

زناشویی

مطالب بیشتر
عبور ارواح از بلوبل هیل عبور ارواح از بلوبل هیل     منطقه اطراف بلوبل هیل در ایالت کنت انگلستان شاهد رویدادهای مکرری در خصوص ارواح مسافران عبوری بوده است. در سال 1992 مردی به اسم شارپ گزارشی ...

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي