بروزرسانی : 24 آذر 1394

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

این کودک بامزه به دلیل بیماری کمیابی که دارد از نداشتن جمجمه رنج می برد. خانواده بوئل به خاطر تلاش جکسون برای زنده ماندن به او لقب «جکسون قوی» را داده‌اند.

نوزادی 15 ماهه که مورد توجه همه جهان است را در تصاویر زیر مشاهده می کنید. جکسون فقط 15 ماه دارد اما توجه همه جهان را به خود جلب کرده است. این کودک به ناهنجاری شدید کوچکی جمجمه مبتلاست؛ در اثر این بیماری مغز به‌صورت نامتناسبی رشد می‌کند به‌گونه‌ای که بسیاری از پزشکان پیش‌بینی کردند جکسون اندکی پس از تولد از دنیا خواهد رفت.

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

اما او زنده مانده است و خانواده‌اش پیام کریسمس امسال خود را به همراه تصاویری از جکسون منتشر کرده‌اند. در این پیام، برندون بوئل، پدر جکسون گفته است: بسیار خوشحالم اعلام کنم که آنچه ما شاهدش هستیم یکی از بهترین لحظاتی است که جکسون تا به امروز داشته است. ما فقط امیدواریم و دعا می‌کنیم که او هم چنان در کنارمان بماند. بسیار خوشحالیم که بزرگ شدن فرزندمان را با چشمان خود می‌بینیم.

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

جکسون کلمات «بابا»، «مامان» و زمانی که می‌خواهد بلندش کنیم عبارت «هی هی» را به‌راحتی می‌گوید. بهتر از قبل با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. کنترل حرکات سرش عالی است. به‌خوبی ارتباط چشمی برقرار می‌کند و بیشتر از قبل تکان می‌خورد. به‌علاوه حرکات ورزشی برای وی تجویزشده که هرروز انجام می‌شود. ما خودمان را برای این واقعیت که شاید فردا روز آخر زندگی‌اش باشد آماده کرده‌ایم اما واقعاً هیچ نشانه‌ای از ضعیف‌تر شدن در وی دیده نمی‌شود و برعکس روزبه‌روز بهتر می‌شود.

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

جکسون در آغوش بابانوئل

کودکی بیمار که جمجمه ندارد (عکس)

حضور جنجالی ملکه هلند در رختکن نارنجی پوشان + تصاویر

قدر داشته‌هایت را بدان (خواندنی)

دختری با روشی جالب نقاشی بازیکنان را کشید

زنی جذاب که شاه پهلوی را عاشق خود کرد + عکس

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت