جستجو در تالاب

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما

خوردن تلویزیون واقعیت یا خوردن دسر قبل از شام هیچ اشکالی ندارد. در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از کارهای اشتباهی کـه بر اساس ماه تولدتان انجام می دهید را منتشر کرده ایم.

 

کارهای اشتباهی که بر اساس ماه تولدتان انجام می دهید

از مخفی کردن یک تکه کیک اضافی تا خواندن موزیک کارائوکه مورد علاقه خود در بالای ریه هاي‌ خود در زیر دوش، داشتن چند لذت گناه ایرادی ندارد. ودر حالی کـه خجالت کشیدن از هر عادت یا سرگرمی‌اي کـه نمی توانید ان را کنار بگذارید آسان اسـت، ما فکر می کنیم زمان ان رسیده اسـت کـه این رذایل بی‌ضرر را بـه عنوان بخشی از چیزی کـه ما را منحصربه‌فرد میکند در آغوش بگیریم.

 

بـه همین دلیل اسـت کـه با اخترشناسان صحبت کردیم تا نظر انها را در مورد گناه‌آمیزترین لذت هر علامت زودیاک بدانیم. بـه پیمایش ادامه دهید تا ببینید آیا تمایل بیشتری بـه فشار دادن دکمه چرت زدن، خوردن بستنی قبل از شام یا جستجوی سابق خود در شبکه هاي‌ اجتماعی دارید یا خیر. و نگران نباشید، این جا یک منطقه عاری از قضاوت اسـت!

 

بیشتر بخوانید: بهترین مکان برای قرار ملاقات متولدین هر ماه

 

فروردین: دیر خوابیدن

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

قوچ بـه داشتن انرژی بی پایان مشهور اسـت. مشکل برای شـما این نیست کـه اشتیاق خودرا در زندگی پیدا کنید، این اسـت کـه تصمیم بگیرید روی کدام یک تمرکز کنید. همه ی این رویاها و جاه طلبی ها بـه این معنی اسـت کـه از لحظه بیدار شدن تا لحظه بـه خواب رفتن همیشه در حال حرکت هستید.

 

اما حتی افرادی کـه بـه اندازه شـما متمرکز هستند، برای استراحت و شارژ مجدد نیاز بـه استراحت دارند، بـه همین دلیل اسـت کـه بـه دلیل قرار دادن تلفن خود در حالت «مزاحم نشوید» در تعطیلات آخر هفته و خوابیدن روزها بدنام هستید. ممکن اسـت دوست داشته باشید وانمود کنید کـه همه ی چیز بی دردسر اسـت، برج حمل، اما بـه یاد داشته باشید کـه خواب زیبایی شـما خجالت آور نیست.

 

اردیبهشت: خرید آنلاین

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

ثور اغلب عملی ترین و قابل اعتمادترین علامت زودیاک نامیده میشود. وقتی نوبت بـه تصمیم گیری هاي‌ بزرگ و انتخاب گزینه “بالغ” می‌رسد، در مییابید کـه این امر بـه طور طبیعی انجام میشود. و بـه عنوان کسی کـه برای صداقت ارزش قائل اسـت، «طبق معمولً» اهل حفظ اسرار نیستید، بنابر این تصور این کـه از مخفی کردن لذت گناه دارید، سخت اسـت.

 

با این حال، پس از یک روز طولانی کار و سرپا ماندن، گاهی اوقات نمیتوانید از عادت خرید آنلاین خود در اواخر شب خودداری کنید. بـه هرحال شـما سخت کار می کنید، پس چرا خودتان رابا چند کفش جدید «و یک کیف جدید و یک کتاب جدید، و خوب، عکس را دریافت می کنید!»

 

خرداد: سفارش غذای بیرون بر

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

بـه عنوان پروانه اجتماعی زودیاک، شـما همیشه یک میلیون مایل در دقیقه حرکت می کنید، بـه سمت بازی کیک بال خود می دوید، در مهمانی دوستان توقف می کنید یا با همکاران نوشیدنی میخورید.

 

تنها چیزی کـه در فهرست کارهای شـما ممکن اسـت انجام نشود، رفتن بـه فروشگاه مواد غذایی اسـت. اینطور نیست کـه از آشپزی لذت نمی‌برید، اما در پایان یک روز طولانی، اغلب انرژی لازم برای تهیه یک غذا را ندارید. بنابر این، برای شـما غیر معمول نیست کـه هر زمانی کـه بالاخره بـه خانه رسیدید، در رخت خواب بخوابید ودر حالی کـه در صف نتفلیکس هستید، غذای اسانی مورد علاقه خودرا برای شام سفارش دهید.

 

تیر: تلویزیون واقعیت بینگ

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

همه ی کلیشه‌هاي‌ زودیاک درست نیستند، اما کلیشه‌اي کـه در مورد سرطان بدنه زودیاک اسـت یقیناً درست اسـت. و از این بابت احساس بدی نداری. شـما مقدار زیادی از وقت آزاد خودرا صرف مراقبت از دیگران می کنید، و اگر چه ان را آسان می کنید، اما از نظر جسمی و ذهنی از شـما خارج میشود.

 

شـما بیش از هر شخصی اهمیت وقت گذاشتن برای رفتن بـه حالت گوشه نشین و جدا شدن از نگرانی هاي‌ دنیا را برای مدتی درک می کنید. این نه تنها بـه شـما فرصتی برای رفع فشار و آرامش می دهد، بلکه بـه شـما امکان می دهد تمام درام هاي‌ تلویزیونی واقعی مورد علاقه خود و سریال هاي‌ شایعه پراکنی افراد مشهور را دنبال نمایید. پاپ کورن را رد کنید!

 

مرداد: لباس پوشیدن «بدون جایی برای رفتن»

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

لئوها شهرت دارند کـه باید بـه ان عمل کنند «یا شـما معتقدید». شـما برای فرصتی زندگی می کنید کـه بـه چیزهای خود دست و پنجه نرم کنید و از هر فرصتی برای قرار گرفتن در کانون توجه استفاده می کنید. اما گاهی اوقات، مهم نیست کـه چقدر تلاش می کنید، تقویم شـما خالی اسـت و دلیلی ندارید کـه همه ی چیز را بـه هم بریزید – یا دارید؟

 

فقط بـه این دلیل کـه در خانه میمانید بـه این معنی نیست کـه نمی توانید یک شب اسپا داشته باشید. موزیک‌هاي‌ مورد علاقه‌تان را اجرا میکنید، لباسی خارق‌العاده میپوشید و سلفی‌هاي‌ جذابی می گیرید. برای این کـه در مرکز توجه قرار بگیرید نیازی بـه دعوت خارجی ندارید!

 

شهریور: جستجو در رسانه های اجتماعی

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

تو کمی درونگرا هستی، باکره، اما این بدان معنا نیست کـه بـه همه ی چیز اطرافت توجه نمی کني. در واقع، شـما دوست دارید از وضعیت خود بـه عنوان گل دیواری استفاده کنید تا با هر سناریویی ترکیب شوید و بـه نتیجه برسید. و گاهی اوقات، نمی توانید قدرت درک خودرا بـه رسانه هاي‌ اجتماعی ببرید.

 

چه در فید اینستاگرام عاشقان خود جست و جو کنید تا ببینید آیا آن ها مجرد هستند یا بـه دنبال دشمن قبلی خود در لینکدین می‌گردند، هیچ چیز شـما را شادتر از این نیست کـه بعد از ساعت ها فعالیت سایبری بـه یک بخش مهم از اطلاعات یا کمی شایعات بی اهمیت برخورد کنید. 

 

بیشتر بخوانید: شمع مخصوص متولدین هر ماه + توضیحات جالب

 

مهر: خوردن دسر قبل از شام

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

دوست شدن با شـما واقعاً آسان اسـت، لیبرا. این تا حدی بـه دلیل طبیعت آسان و حس شوخ طبعی شـما اسـت، بلکه بـه این دلیل اسـت کـه همیشه نیازهای دیگران را درنظر می گیرید و مطمئن می‌شوید کـه همه ی چیز منصفانه و برابر اسـت.

 

البته نشانه تعادل و هماهنگی بودن نیز بـه معنای افراط و تفریط هرازگاهی اسـت. هیچکس نمیتواند همیشه کامل باشد، بنابر این از این کـه هر چند وقت یکبار تسلیم وسوسه شوید، احساس بدی نداشته باشید، بـه خصوص زمانی کـه ان دسر در آشپزخانه شـما شروع بـه صدا زدن نام شـما می کند. قول می دهیم قبل از آماده شدن شام، یک تکه «یا دو» کیک را نخوریم.

 

آبان: استراق سمع

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

بـه عنوان کسی کـه برای حفظ حریم خصوصی و رازداری شـما تقریبا بیش از هر چیز دیگری ارزش قائل اسـت، برای شـما سخت اسـت کـه اعتراف کنید کـه لذت گناهی دارید. عقرب، شـما فردی تیره و پیچیده هستید، بنابر این منطقی اسـت کـه رذیله پنهان شـما بـه شـما اجازه می دهد تا بدون این کـه مستقیماً خودرا در آشفتگی قرار دهید، نمایش هاي‌ دیگران را مشاهده کنید.

 

خواه هنگام ناهار بیرون از خانه استراق سمع می کنید یا در حال تماشای مردم در پارک، نمی توانید از کمی جاسوسی غافل شوید. مطمئناً؛ گیر کردن بینی خود در تجارت دیگران می‌تواند کمی حیله گر باشد، اما تا زمانی کـه با اطلاعات کاری انجام ندهید، راز شـما محفوظ اسـت.

 

آذر: مریض تماس گرفتن «وقتی که نیستید»

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

آذری ها همیشه از یک ماجراجویی بـه ماجراجویی دیگر می پرند، کـه با عشق بـه اکتشاف و آزادی تغذیه میشود. با توجه بـه اعتماد بـه نفس و تمایل بـه ایجاد نام برای خود، با ریسک کردن بیگانه نیستید.

 

و گاهی اوقات این خطر میتواند شامل کنار گذاشتن کار برای تعقیب یک فرصت جدید یا داشتن یک روز برای خود باشد. دیگران ممکن اسـت از کشف شدن و اخراج شدن ناراحت باشند، اما شـما بیشتر نگران از دست دادن لحظات کوچک زندگی هستید تا خوشحال کردن رئیستان. شـما هرگز بـه زندگی خود نگاه نمیکنید و آرزو نمیکنید کـه اي کاش بیشتر کار میکردید، اما تمام خاطرات ساخته شده را بـه خاطر خواهید آورد.

 

دی: خرید چیزهایی که “نیازی ندارید”

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

برج جدی محفوظ ترین علامت زودیاک اسـت. شـما دقیق هستید و تمام جنبه هاي‌ زندگی را سازماندهی می کنید. شـما همچنین سخت کوش ترین و جاه طلب ترین هستید، کـه باعث میشود رویکردی بسیار مسئولانه برای پس انداز و خرج کردن پول خود داشته باشید.

 

اما زندگی در چنین روش محدود کننده اي میتواند واقعاً خیلی سریع کسل کننده شود. بنابر این، وقت ان رسیده اسـت کـه هر خرید «بیهوده» را بـه عنوان هدر دادن پول یا اشتباه تلقی نکنید ودر عوض، ارزش رفتار کردن با خودتان را هر چند وقت یکبار درک کنید. بالاخره ان ساعات طولانی در اداره بیهوده نبود!

 

بهمن: موسیقی خود را خیلی بلند پخش می کنید

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

بـه عنوان یک عضو عجیب‌وغریب و یاغی زودیاک، چیزهای بسیار کمی وجوددارد کـه از آن ها خجالت بکشید یا فعالانه سعی در مخفی کردن آن ها داشته باشید. شـما همیشه ارزش‌ها و اصول شخصی را بـه نظرات دیگران ترجیح میدهید، و بـه هنجارهای اجتماعی کـه اکثر مردم بـه ان احترام قائل هستند، پایبند نیستید.

 

و با توجه بـه این کـه موسیقی یکی از بزرگ‌ترین راه‌هایي اسـت کـه می توانید خودرا بیان کنید، جای تعجب نیست کـه در ضرب موزیک، نواختن گیتار یا آواز خواندن در بالای ریه‌هایتان گم شوید. و هیچ ایرادی در ان وجود ندارد – فقط مطمئن شوید کـه در حالی کـه همسایه ها در خواب هستند بـه صدا نگاه کنید!

 

اسفند: داشتن سرگرمی های زیادی به طور همزمان

اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما در سال 2023

ماهی‌ها بـه خاطر خلاقیت و هنری بودن بسیار مشهور هستند، کـه اغلب خودرا در انواع سرگرمی‌هایي کـه انتخاب میکنید نشان میدهد و چند تا از ان‌ها را هم‌زمان انجام می دهید.

 

از بافتنی گرفته تا نقاشی، اسکیت غلتکی و هر آخرین روندی کـه رسانه‌هاي‌ اجتماعی را فراگرفته اسـت، شـما حاضرید هر چیزی را یک‌بار امتحان کنید. و از آنجایی کـه لذت گناه هنوز هم یک لذت اسـت، بـه خود اجازه دهید کـه علایق گوناگونی داشته باشید و از این کـه چگونه از کارهای روزمره خود رها می‌شوید احساس بدی نداشته باشید.

 

بیشتر بخوانید: شادترین و پرانرژی ترین افراد متولد چه ماهی هستند؟ «2023»

 

در پایان

بـه هرحال، ما موجودات روحانی دریک بدن فیزیکی هستیم. اما، می‌تواند زندگی شخصی، اجتماعی و حتی حرفه اي شـما را تحت تاثیر قرار دهد. دراین مقاله از مجله تفریحی تالاب لیستی از اشتباهات متولدین هرماه را منتشر کرده ایم امیدواریم لذت برده باشید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
مردمانی که هنگام حادثه سلفی نمی‌گیرند (فیلم)
مردمانی که هنگام حادثه سلفی نمی‌گیرند (فیلم)